Weryfikacja
X

🕐 2022-04-06 33
Treść Newsa:

Jak wiadomo, pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Dlatego domyślamy się, że możesz stresować się przed napisaniem pierwszej wiadomości do niej, lub do niego. Dlaczego ma to, takie znaczenie?

 

Oczywistym jest przecież, że jak nie jesteś w stanie przykuć uwagi pierwszą wiadomością, nie wywiąże się z tego żadna konwersacja, co z kolei prowadzi do tego, że z nikim się nie spotykasz. A przecież najlepszy portal dla singli stworzony został po to, abyś znalazł bratnią duszę. Czat randkowy to miejsce, gdzie wysłana wiadomość powinna spełniać trzy podstawowe kryteria:

 

• dać do zrozumienia, że poznałeś profil randkowy osoby, do której piszesz. Dzięki temu pokażesz, że zainteresowałeś się, nie tylko wyglądem, ale również osobowością; 

• przykuć uwagę odbiorcy - zaintryguj ją, zaskocz lub rozbaw; 

• powinna znaleźć się w niej zachęta do odpisania - najlepszym sposobem jest zadanie pytania. 

 

Www portal randkowy be to miejsce, gdzie liczy się pomysłowość. Warto wyróżnić się z tłumu i podążać własną ścieżką. Zwłaszcza w kontaktach z osobami poznanymi w takich miejscach. Możliwość pokazania swojego prawdziwego "ja" to ogromny przywilej a w późniejszym czasie również mniejsze rozczarowanie.