Weryfikacja
X

🕐 2022-04-06 30
Treść Newsa:

Portal singli to miejsce, gdzie liczy się przede wszystkim wygląd. Jednak, czy wyłącznie od zdjęcia zależy to, czy nawiążesz z kimś konwersację? Naszym zdaniem profil randkowy ma ogromne znaczenie. Interesujący opis sprawi, że więcej osób odpisze na Twoje wiadomości, ponieważ umiejętność opisania samego siebie, będzie po części świadczyła o tym, że jesteś osobą wygadaną i lubisz dyskusje.

 

A to z kolei zaprowadzi Cię do większej ilości poznanych osób, częstszych randek oraz szansy na trwały związek, jeśli tego akurat szukasz. Randkowy portal to miejsce, w którym nie wystarczy wypisać po przecinku kilku swoich najważniejszych cech charakteru. W dodatku w samych superlatywach. A na zakończenie dodać kilka zainteresowań oraz sukcesów życiowych. Żeby stworzyć ciekawy profil randkowy, opisz w oryginalny sposób, co lubisz robić.

 

Decydując się na wypisanie cech swojego charakteru, nie rób tego w sposób bezpośredni. Pozwól, żeby osoba czytająca Twój opis sama mogła dojść do tego, jaki jesteś. Nie pisz np. że masz poczucie humoru. Pokaż to, rozbaw osobę, która będzie czytała Twój opis. Bądź sobą, ponieważ nawet nieświadomie możesz być sprawdzany z tego, czy faktycznie opis odpowiada temu, jaki jesteś.