Weryfikacja
X

🕐 2022-04-17 32
Treść Newsa:

Najlepszy portal dla singli to doskonale miejsce na to, aby poznać wiele ciekawych kobiet. Tylko nasuwa się pytanie - jak to zrobić? Wspominaliśmy już wcześniej, że pierwsza wiadomość jest najważniejsza. Powinna zaciekawić i skłonić do odpisania. A jednocześnie pokazać, że zainteresowałeś się nie tylko tym, jak wygląda, ale również miałeś czas na to, aby przeczytać jej opis.

 

Dlatego warto też wspomnieć w tej sytuacji, o tym, jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas pisania tej pierwszej wiadomości.Pamiętaj, że portal towarzyski rządzi się swoimi prawami i warto się wyróżnić z tłumu. Nie zaczynaj więc od nachalnych i banalnych komplementów. Unikaj też krótkich wiadomości w stylu "Hejka, co słychać" albo "Zapraszam do kontaktu". Dlaczego? Ponieważ pokazujesz dziewczynie, że nie wiesz jak zagadać, a co gorsza sprawiasz wrażenie, jakbyś nie wiedział, co masz napisać.

 

Weź pod uwagę, że kobiety na portalu dostają dziennie dziesiątki wiadomości. Popełniając wyżej wymienione błędy, znikniesz w tłumie. A tutaj przecież chodzi o to, żebyś pokazał się z jak najlepszej strony.