Weryfikacja
X

🕐 2022-04-17 23
Treść Newsa:

Najpierw czat randkowy, później prywatne wiadomości, w końcu SMS oraz rozmowy telefoniczne. Czas mija, a Ty się zastanawiasz nad tym, kiedy nadejdzie odpowiedni moment na pierwszą randkę? Pamiętaj, że nie warto zwlekać z nią zbyt długo. Dlaczego? Przede wszystkim, żeby móc skonfrontować wyobrażenia o danej osobie z rzeczywistością. Zadajesz sobie teraz pewnie pytanie - ale jak to, przecież tyle ze sobą piszemy i rozmawiamy.

 

Nawet najlepszy portal randkowy nie zastąpi spotkania na żywo. Siedząc twarzą w twarz z tą drugą osobą, będziesz w stanie poznać jej gesty oraz mimikę. Możliwe będzie ocenienie zachowania i poczucia humoru, dystansu do siebie i świata. A co ważniejsze, będzie to idealny sposób na sprawdzenie, czy te motylki w brzuchu, które wywołał portal randkowy czat wciąż się utrzymują.

 

Nie trudno bowiem o stworzenie w swojej wyobraźni partnera idealnego oraz o ignorowanie niepokojących sygnałów przez Internet. Zjawisko zwane "pułapką projekcji" jest nagminne. Dlatego im szybciej skonfrontujesz wyobrażenia z rzeczywistością, tym lepiej