Wybierz kategorię

Wybierz Miasto

sposoby na randki, sex randki 5 sposobów na gorącą randkę Czytań: 50

sposoby na randki, sex randki 5 sposobów na gorącą randkę

Sposobów na miłe spędzenie czasu jest znacznie więcej niż by się mogło wydawać, tym razem przedstawiamy wam 5 sposobów na randkę która zakończy się śniadaniem! Zakład? To zaczynamy. Kino, kolacja, spacer... możesz o tym jak najszybciej zapomnieć... Teraz nadeszła pora na coś bardziej ekscytującego.

 

Gra w nieznajomych.

 

To niewątliwie bardzo podniecające emocje na naturalnym gruncie, takim jak bar czy pub.Puście wodzę fantazji i zachowujcie się tak jak byście się wcześniej nie znali.

 

Rozbierana gra karciana.

 

Karty są nudne czy aby na pewno? Niestety nie, gra w karty może być bardzo podniecająca szczególnie w tedy gdy przegrany będzie musiał pozbyć się swojego wdzianka, a po zakończonej grze będzie całkiem nagi! To może być podniecające i za razem bardzo wesołe.

 

Nagie gotowanie.

 

Zostajecie w domu i jedno z was przygotowuje pyszną kolację. Standard? Nie, jeśli kucharz będzie nagi (dla bezpieczeństwa może mieć na sobie jedynie fartuszek;))

 

Prawda czy wyzwanie.

 

Postaw tę niesamowitą zabawę na bardziej erotyczny poziom, oto przedstawiamy najabardziej ciekawe pytania do tej gry:  Czy byłaś/eś kiedyś uwodzony wzrokiem? Jaki był twój najgorętszy stosunek? Czy seks randka z portalu erotycznego skończyła się seksem? A wyzwaniem może być np zdjęcie jakiejś części garderoby.

 

Filmy erotyczne tylko w bieliźnie.

 

Już od dawna wiadomo że prawdziwym afrodyzjakiem może być wspólne oglądanie filmów erotycznych, ale warunkiem musi być bielizna. Cóż w takim wypadku na prawdę nie dużo brakuje żeby wylądować w łóżku, a może się zdażyć że nawet do niego nie zdążycie dotrzeć! 

sposoby na randki, sex randki 5 sposobów na gorącą randkę

Dodane: 2021-12-09
Kategoria: Blog
Wyświetleń: 50
Dodał: Dominia

kategorie Wybierz Miasto

Statystyki strony Statystyki

Online: 2
Użytkowników: 10
Data:
Godzina:

hot randki, Najlepsze portale randkowe hot randki, Najlepsze portale randkowe

sposoby na randki, sex randki 5 sposobów na gorącą randkę hotrandki
5 sposobów na gorącą randkę, hotrandki, Blog Sposobów na miłe spędzenie czasu jest znacznie więcej niż by się mogło wydawać, tym razem przedstawiamy wam 5 sposobów na randkę która zakończy się śniadaniem! Zakład? To zaczynamy. Kino, kolacja, spacer... możesz o tym jak ...