Wybierz kategorię

Wybierz Miasto

sekrety flirtu, uwodzenie gestami Sekrety flirtu, czyli jak skutecznie uwodzić gestami Czytań: 42

sekrety flirtu, uwodzenie gestami Sekrety flirtu, czyli jak skutecznie uwodzić gestami

Szczery uśmiech to zdecydowanie silny magnes w relacji damsko-męskiej. Symbolizuje otwartość, szczerość i pozytywne nastawienie w stosunku do drugiej osoby. Sekret flirtu tkwi w uśmiechu. Zalotne uśmiechy i okazywanie radości  potrafią dać pożądane efekty uwodzenia.

 

Należy jednak pamiętać, aby nie robić tego w sposób nachalny czy sztuczny, gdyż potencjalny partner nie potraktuje nas poważnie, tym samym uznając, że my nie traktujemy go w ten sposób. Na sekrety flirtu składają się również skuteczne gesty uwodzenia. Podkreślanie poszczególnych elementów ciała daje pozytywne efekty randki. Zaliczamy do nich chociażby niewinną zabawę włosami, w której nakręcamy pasma na palec.

 

Może to być również odsłonięcie nadgarstków, subtelne położenie dłoni na obojczyku, czy przygryzanie warg.  Takie gesty to skuteczny podryw. Oddają one zainteresowanie potencjonalnemu partnerowi oraz sugerują otwartość. W efekcie dodają więcej seksapilu niż perfekcyjny makijaż. W kolejnych etapach, takie gesty ukażą gotowość na dalsze nawiązanie romantycznej relacji.

sekrety flirtu, uwodzenie gestami Sekrety flirtu, czyli jak skutecznie uwodzić gestami

Dodane: 2021-12-11
Kategoria: Blog
Wyświetleń: 42
Dodał: Dominia

kategorie Wybierz Miasto

Statystyki strony Statystyki

Online: 2
Użytkowników: 10
Data:
Godzina:

hot randki, Najlepsze portale randkowe hot randki, Najlepsze portale randkowe

sekrety flirtu, uwodzenie gestami Sekrety flirtu, czyli jak skutecznie uwodzić gestami hotrandki
Sekrety flirtu, czyli jak skutecznie uwodzić gestami, hotrandki, Blog Szczery uśmiech to zdecydowanie silny magnes w relacji damsko-męskiej. Symbolizuje otwartość, szczerość i pozytywne nastawienie w stosunku do drugiej osoby. Sekret flirtu tkwi w uśmiechu. Zalotne uśmiechy i okazywanie radości  potrafią dać ...