Wybierz kategorię

Wybierz Miasto

uwodzenie wzrokiem Sztuka uwodzenia wzrokiem, jak uwodzić wzrokiem Czytań: 46

uwodzenie wzrokiem Sztuka uwodzenia wzrokiem, jak uwodzić wzrokiem

Uwodzenie wzrokiem to siła, która potrafi zapisać się w pamięci drugiej osoby. Pod warunkiem, że podejdziemy do tego właściwie. Z jednej strony stanowcze spojrzenia mogą zdradzić intencje uwodziciela, jednocześnie wzbudzając chęć bliższego poznania. Z drugiej strony unikanie kontaktu wzrokowego świadczyć będzie o nieśmiałości, co w efekcie okaże się urocze i zalotne.

 

O tym, który ze sposobów zadziała, tak naprawdę zadecydują upodobania zainteresowanego. Długotrwałe wpatrywanie się w mężczyznę może niestety nieco go speszyć, gdyż okaże się dość niezręczne. Nawet jeśli jest on osobą dominującą, to takie zachowanie może przytłoczyć. Zatem jak uwieść mężczyznę wzrokiem?

 

Wystarczy spoglądać na niego podczas rozmowy okazując mu subtelne zainteresowanie. Jest to sygnał, że kobieta jest zainteresowana zarówno nim, jak i tym, co mówi.Sztuka uwodzenia wzrokiem jest kluczem do rozpalenia ciekawości potencjalnego partnera. Buduje to solidną podstawę do zacieśnienia więzi i przejścia do dalszego etapu relacji.

uwodzenie wzrokiem Sztuka uwodzenia wzrokiem, jak uwodzić wzrokiem

Dodane: 2021-12-11
Kategoria: Blog
Wyświetleń: 46
Dodał: Dominia

kategorie Wybierz Miasto

Statystyki strony Statystyki

Online: 4
Użytkowników: 10
Data:
Godzina:

hot randki, Najlepsze portale randkowe hot randki, Najlepsze portale randkowe

uwodzenie wzrokiem Sztuka uwodzenia wzrokiem, jak uwodzić wzrokiem hotrandki
Sztuka uwodzenia wzrokiem, jak uwodzić wzrokiem, hotrandki, Blog Uwodzenie wzrokiem to siła, która potrafi zapisać się w pamięci drugiej osoby. Pod warunkiem, że podejdziemy do tego właściwie. Z jednej strony stanowcze spojrzenia mogą zdradzić intencje uwodziciela, jednocześnie wzbudzając chęć bliższego ...