Wybierz kategorię

Wybierz Miasto

ashley nadison Ashley Madison Czytań: 98

ashley nadison Ashley Madison

W serwisie randkowym Ashley Madison romans to drugie imię. Pierwotnie kanadyjska platforma została skierowana do osób będących w związku małżeńskim lub po prostu w związku. Jej celem było przełamanie i urozmaicenie rutyny w życiu partnerskim. Obecnie ta tendencja nieco się zmieniła, jednakże nadal oferuje przygodny romans.

 

Poważnym problemem w 2015 roku było cyberwłamanie do serwisu. Na jaw wyszło oszustwo Ashley Madison w stosunku do użytkowników. W efekcie większość kobiet okazało się być botami, a płatne usunięcie konta nie gwarantowało usunięcia prywatnych danych. Wycieki prywatnych informacji do dzisiaj są wykorzystywane do szantażu.

 

Mimo tego faktu, serwis randkowy online Ashley Madison obecnie nadal prosperuje. Rejestracja jest łatwa i szybka. Jest używany zarówno przez osoby samotne oraz będące w związku. Portal oferuje również możliwość wysyłania wirtualnych prezentów.  W Ashley Madison seks grupowy czy poligamia nie jest niczym nadzwyczajnym. Jeśli chcesz eksperymentować, to droga wolna. 

 

Pozytywne:
Brak opinii
Negatywne:
Brak opinii

ashley nadison Opinie: Ashley Madison

Brak jeszcze opini na temat portalu Ashley Madison

ashley nadison Ashley Madison

Dodane: 2021-12-07
Kategoria: Randki online
Wyświetleń: 98
Dodał: Dominia
Opinia: 8.5

kategorie Wybierz Miasto

Statystyki strony Statystyki

Online: 3
Użytkowników: 10
Data:
Godzina:

hot randki, Najlepsze portale randkowe hot randki, Najlepsze portale randkowe

ashley nadison Ashley Madison hotrandki
Ashley Madison, hotrandki, Randki online W serwisie randkowym Ashley Madison romans to drugie imię. Pierwotnie kanadyjska platforma została skierowana do osób będących w związku małżeńskim lub po prostu w związku. Jej celem było przełamanie i urozmaicenie rutyny w życiu partnerskim ...